PMR 446

MOTOROLA SL 2600

Atrakcyjny wygląd

Niezwykle smukły i lekki radiotelefon SL 2600  oferuje natychmiastową łączność w stylowym i dyskretnym wydaniu. Doskonale pasuje do stroju służbowego i nie ogranicza swobody ruchów, a dodatkowo jest wytrzymały i niezawodny. Radiotelefon SL2600 jest wyposażony w wyświetlacz i wirtualną klawiaturę, które zapewniają szybki dostęp do kluczowych funkcji.

 

Możliwość pracy w systemach trankingowych

SL2600 może pracować w trybie analogowym oraz w trybie cyfrowym DMR Mototrbo™. Urządzenie obsługuje tryb bezpośredni (łączność pomiędzy radiotelefonami bez pośrednictwa przemiennika), przez przemiennik (zwiększający zasięg pracy, np. w dużej hali magazynowej, fabrycznej, hotelu), w trybie MOTOTRBO™ IP Site Connect (możliwość połączenia do 15 przemienników w sieci IP, również podzielonych na kilka lokalizacji – np. połączenie kilku biur przedsiębiorstwa lub zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych miejscowościach za pomocą sieci IP), a także w systemach trankingowych Multi Site Capacity Plus.

 

Akcesoria

Możliwości radiotelefonu SL2600 uzupełnia szereg akcesoriów, wśród których znajdziemy m.in. ładowarki wielostanowiskowe/jednostanowiskowe, anteny, etui i zaczepy, a  dla zachowania eleganckiego i  profesjonalnego wyglądu można go dodatkowo połączyć ze słuchawkami i czujnikami za pośrednictwem łączności Bluetooth.

 

Częstotliwość
Modele SL2600 korzystają z pasm VHF (136-174MHz) lub UHF (403-480MHz), które wymagają zezwolenia Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

ikona-dane-techniczne  ikona-broszura