RATOWNICTWO MEDYCZNE

AKSEL OFERUJE ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE, KTÓRE POZWALAJĄ POGOTOWIU RATUNKOWEMU SKUPIĆ SIĘ NA WYKONYWANYCH ZADANIACH, A NIE NA KWESTIACH ZWIĄZANYCH Z TECHNOLOGIĄ.

 

ratownictwo medyczne, Systemy cyfrowej łączności radiowej DMR, systemy dyspozytorskie

 

Niekiedy nawet ułamki sekund oznaczać mogą różnicę między życiem a śmiercią, dlatego szybkość i precyzja przekazywanych informacji ma tak istotne znaczenie.

 

Systemy cyfrowej łączności radiowej DMR - pewność stałego dostępu do komunikacji głosowej i przesyłu informacji, niezależnie od tego, gdzie są ratownicy lub dokąd się udają, jest kluczowa. Urządzenia muszą pracować bezawaryjnie w każdych warunkach. Cyfrowe radiotelefony MOTOTRBO™ zapewniają niezawodną łączność i większą funkcjonalność systemu łączności w przypadku akcji ratunkowych. 
WIĘCEJ INFORMACJI

 

Systemy dyspozytorskie - Aksel oferuje autorskie rozwiązanie systemu dyspozytorskiego ConSEL współpracujące z urządzeniami serii MOTOTRBO. Konsola dyspozytorska ConSEL umożliwia komunikację głosową, przesyłanie wiadomości tekstowych, rozpoznawanie alarmów, pozycjonowanie użytkowników na mapie i wiele więcej. Aplikacja ConSel zaistniała już w wielu wdrożeniach, a w Ratownictwie Medycznym (Pogotowia Ratunkowe, Falck, TOPR, WOPR) zyskała dominującą pozycję.
WIĘCEJ INFORMACJI