Motorola

motorola-channel logo radio channel vadOd ponad 20 lat Aksel jest wiodącym autoryzowanym dystrybutorem Motorola Solutions w Polsce.

 

Motorola to niekwestionowany światowy lider w dziedzinie radiokomunikacji, producent m.in.: cyfrowych systemów radiowych TETRA, radiotelefonów w paśmie licencjonowanym (analogowych oraz w standardzie DMR) i nielicencjonowanym, akcesoriów i aplikacji. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają klientów w kluczowych momentach.

 

Bez względu na charakter pracy, czy jest to monitorowanie zapotrzebowania na linii produkcyjnej, zgłoszenie wypadku na budowie, zarządzanie wydarzeniami masowymi, kierowanie flotą taksówek, czy też prowadzenie akcji ratunkowej, oferowane przez nas urządzenia produkcji Motorola sprawdzają się doskonale w każdych warunkach. Zapewniają ciągły przepływ informacji, ułatwiając podejmowanie decyzji zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Niezawodna komunikacja pomaga usprawnić prowadzone działania, zwiększyć efektywność pracy, podnieść poziom oferowanych usług oraz poprawić bezpieczeństwo pracowników.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo ultracienkich radiotelefonów przenośnych, czy też bardzo wytrzymałych terminali, przystosowanych do pracy w środowisku zagrożonym wybuchem; radiotelefonów przewoźnych, przemienników, aplikacji do transmisji danych, czy też akcesoriów – produkty Motorola przystosowane są do wielkości i na potrzeby każdego przedsiębiorstwa.

 

Rozwiązania firmy Aksel oparte o urządzenia Motoroli to gwarancja jakości i niezawodności.

 

motorola1

motorola-zestaw

 

Oferta Aksel produktów Motorola obejmuje:

 

Cyfrowe radiotelefony przenośne i przewoźne w standardzie DMR

MOTOTRBO™ to wszechstronny system łączności oferujący wiele usprawnień dających przewagę nad tradycyjnymi urządzeniami analogowymi, w tym poprawa jakości głosu oraz większy zasięg, lepsza ochrona prywatności połączeń, wydłużona żywotność baterii, lepsza jakość dźwięku - wyraźna słyszalność bez zakłóceń, lepsze pokrycie - nadawany głos pozostaje silny i czysty do granic zasięgu, lepsza wydajność - dwa razy więcej połączeń w porównaniu z systemem analogowym, i wiele więcej. Radiotelefony MOTOTRBO mogą pracować zarówno w trybie analogowym, jak i cyfrowym w zależności od obecnie używanego.

 

motorola-mototrbo system lr

 

Rozwiązania systemowe – skalowalne rozwiązania oferujące możliwość zwiększenia liczby użytkowników systemu, objęcia zasięgiem nowego zakładu pracy, połączenia pracowników z odległych miejsc, czy też uzyskania dostępu do transmisji głosu i danych bez konieczności dodawania nowych częstotliwości. 

 

Cyfrowe terminale TETRA przenośne i przewoźne - szeroki wybór urządzeń, które wychodzą naprzeciw zróżnicowanym wymogom wielu branż, od transportu, poprzez przemysł i służby miejskie, aż po służby bezpieczeństwa publicznego.

 

Profesjonalne radiotelefony analogowe przenośne i przewoźne oraz PMR446 bez licencji - zarówno w zastosowaniach czysto funkcjonalnych, jak i bardziej zaawansowanych oferujemy urządzenia dla każdego przedsiębiorstwa, z dowolnej branży.

 

Zapoznaj się z szeroką ofertą innowacyjnych produktów oraz rozwiązań i wybierz urządzenia odpowiednie dla swoich celów.