SZEROKOPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ PTT

EVOLVE

05a-szerokopasmowa-lacznosc-wave-ptx-ptt

Evolve to solidne, wzmocnione, przenośne urządzenie LTE zaprojektowane dla firm i środowisk o krytycznym znaczeniu. Evolve łączy intuicyjną obsługę użytkownika i otwartą architekturę platformy z solidnością i niezawodnością oczekiwaną od urządzeń łączności o krytycznym znaczeniu. Evolve umożliwia łatwą komunikację między różnymi lokalizacjami i sieciami i jest idealnym uzupełnieniem dla WAVE PTX.

 

Podstawowe cechy i funkcjonalności:

 

  • Wytrzymały - zbudowany, aby wytrzymać trudne warunki pracy przez wiele godzin: odporność na pył i zanurzenie klasy IP68, odporny na ciecz, odpowiedni do obsługi w rękawiczkach ekran dotykowy, akumulator o długiej żywotności i łatwej wymianie.
  • Bezproblemowa łączność - wyposażony w przyszłościowe technologie łączności oparte o szerokopasmową transmisję danych i głosu oraz dostęp do rozwijających się technologii i oprogramowania: obsługuje połączenia w sieciach 3G, 4G i dwupasmowe Wi-Fi; obsługa dwóch kart SIM; dedykowane elementy sterujące MC (PTT, alarm, kanał); głośny i czysty dźwięk; doskonała eliminacja hałasu tła; idealne uzupełnienie WAVE PTX.
  • Otwarta architektura: platforma Android, otwarty ekosystem aplikacji, centralne zarządzanie urządzeniami.
  • Intuicyjna obsługa: prosty interfejs, ekran dotykowy 5”, aparaty fotograficzne przedni i tylny.

 

 

  ikona-broszura   ikona-broszura