Wydarzenia

Wydarzenia

III Międzynarodowe Targi POLSECURE

III Międzynarodowe Targi POLSECURE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F-29 podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE w Kielcach, które odbędą się w dniach 23-25.04.2024 r.

Do zobaczenia!

TARGI PMRExpo 2023 W KOLONII

TARGI PMRExpo 2023 W KOLONII

 

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska BO29A na targach PMRExpo w Kolonii.

Targi odbędą się w dniach 28-30.11.2023 r,

Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKSEL PARTNEREM TECHNICZNYM TOUR DE POLOGNE UCI WORLDTOUR!

 

Aksel sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA, został partnerem największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Jako partner 80. Tour de Pologne UCI World Tour, AKSEL zapewni wparcie techniczne wydarzenia – łączność radiową na najwyższym poziomie, która jest kluczowa dla bezpieczeństwa i sprawnej obsługi wyścigu.

 

Więcej w artykule: https://przegladsportowy.onet.pl/kolarstwo/tour-de-pologne/aksel-partnerem-technologicznym-tour-de-pologne-uci-worldtour/z0l1ewm

AKSEL PARTNEREM ORLEN WYŚCIGU NARODÓW!

logo_OWN_uci_langteam_pl_RGB

Aksel Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA, zapewni łączność radiową oraz wsparcie techniczne podczas Wyścigu Narodów   – imprezy należącej do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Startują w niej najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata, którzy rywalizują w barwach reprezentacji narodowych. 

Pierwszy z trzech wyścigów zaliczanych do cyklu Pucharu Narodów UCI U23 – zaplanowany od 24 do 28 maja – po raz pierwszy odbędzie się w trzech krajach na pięciu etapach: Węgrzech, Słowacji i Polsce. W rywalizacji weźmie udział 25 drużyn kolarskich z 22 krajów. 

 

Zapraszamy do oglądania!

 

https://orlenwyscignarodow.com/