NEWS

Z żalem informujemy o śmierci Tadeusza Piechaczka

 

Tadeusz3

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego wieloletniego pracownika, Tadeusza Piechaczka.

Tadeusz był nie tylko pracownikiem, ale również niezastąpionym członkiem naszej firmy, naszym kolegą i przyjacielem.

Zmarł w wieku 60 lat, po 30 latach niezwykle oddanej pracy.

Atak hakerski

Szanowni Państwo,

Z uwagi na docierające do nas informacje o rozsyłaniu fałszywych wiadomości e-mail, prosimy nie otwierać podejrzanych załączników wysyłanych w imieniu naszej firmy z domeny innej niż "@aksel.com.pl

III Międzynarodowe Targi POLSECURE

III Międzynarodowe Targi POLSECURE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F-29 podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE w Kielcach, które odbędą się w dniach 23-25.04.2024 r.

Do zobaczenia!

XXVII MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO 2019

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr G-67 na XXVII Międzynarodowm Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2019 w Kielcach.

 

Targi odbędą się w dniach 03-09 września 2019 r.

 

Do zobaczenia!

  

mspo st 2w

TARGI PMRExpo 2023 W KOLONII

TARGI PMRExpo 2023 W KOLONII

 

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska BO29A na targach PMRExpo w Kolonii.

Targi odbędą się w dniach 28-30.11.2023 r,

Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konferencja Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019 w Warszawie.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 r.

 

Do zobaczenia!

  www 800x60014 w3

AKSEL PARTNEREM TECHNICZNYM TOUR DE POLOGNE UCI WORLDTOUR!

 

Aksel sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA, został partnerem największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Jako partner 80. Tour de Pologne UCI World Tour, AKSEL zapewni wparcie techniczne wydarzenia – łączność radiową na najwyższym poziomie, która jest kluczowa dla bezpieczeństwa i sprawnej obsługi wyścigu.

 

Więcej w artykule: https://przegladsportowy.onet.pl/kolarstwo/tour-de-pologne/aksel-partnerem-technologicznym-tour-de-pologne-uci-worldtour/z0l1ewm

Nagroda German Innovation Award 2019 w rękach DEUTA-WERKE!

Szanowni Państwo,

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma DEUTA-WERKE zdobyła nagrodę German Innovation Award 2019 za opracowanie i wdrożenie bezpiecznej technologii wprowadzania danych SelectTrust®!

 

Zwycięzcy German Innovation Award 2019 zostali nagrodzeni podczas uroczystej gali w Niemieckim Muzeum Techniki w Berlinie w dniu 28 maja 2019 r. Niemiecka Rada Wzornictwa, powołana przez Bundestag, z interdyscyplinarnym jury złożonym z ekspertów z wielu dziedzin, w tym przemysłu, nauki ifinansów, nagrodziła technologię DEUTA SelectTrust® aż w dwóch kategoriach:

+ „Excellence in Business to Business” w obszarze „Electronic Technolgies”

+ „Design Thinking”

 

Nagrody te mają szczególne znaczenie dla firmy DEUTA - German Innovation Award przyznawana jest produktom i technologiom, które mają pozytywny wpływ na przyszłość i są skoncentrowane na ludziach. Podejście to współgra z filozofią Deuty w zakresie zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa w ruchu pojazdów szynowych i ochronie pasażerów z jednej strony i niezawodności operatora w kontekście bezpieczeństwa funkcjonalnego z drugiej strony.

 

Dzięki opatentowanej w 2011 roku technologii SelectTrust®, DEUTA stała się pionierem w dziedzinie bezpiecznego wprowadzania informacji do terminali operacyjnych. Technologia SelectTrust® może być zintegrowana ze standardowymi terminalami a w razie potrzeby, zaadaptowana w urządzeniach będących już w użytkowaniu. SelectTrust® jest pierwszą technologią na świecie, która z zachowaniem wymaganego poziomu bezpieczeństwa, w sprawdzony sposób zapewnia prawidłowe ręczne wprowadzenie informacji przy pomocy panelu dotykowego, pozwalając wykluczyć ryzyko błędów. Zastosowanie technologii Select-Trust® nie ogranicza się wyłącznie do sektora pojazdów szynowych. DEUTA współpracuje ze znanymi przedsiębiorstwami z innych dziedzin gospodarki, dla których bezpieczne wprowadzanie danych w terminalach TFT stanowi klucz do spełnienia normatywnych wymagań przemysłu maszynowego.

 

Nagrody German Innovation Award są przyznawane tylko produktom i rozwiązaniom firm o wysokim stopniu innowacyjności. Kryteria oceny obejmują między innymi korzyści dla użytkowników, strategię na rzecz innowacji oraz zrównoważonego rozwoju społecznego, ekonomicznego i ekologicznego, a także potencjał lokalizacji i zatrudnienia.

 

dw head

Na zdjęciu: Dyrektor Zarządzający Dr. Rudolf Ganz wraz ze współudziałowcem DEUTA-WERKE, Wolframem Renschem.

AKSEL PARTNEREM ORLEN WYŚCIGU NARODÓW!

logo_OWN_uci_langteam_pl_RGB

Aksel Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA, zapewni łączność radiową oraz wsparcie techniczne podczas Wyścigu Narodów   – imprezy należącej do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Startują w niej najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata, którzy rywalizują w barwach reprezentacji narodowych. 

Pierwszy z trzech wyścigów zaliczanych do cyklu Pucharu Narodów UCI U23 – zaplanowany od 24 do 28 maja – po raz pierwszy odbędzie się w trzech krajach na pięciu etapach: Węgrzech, Słowacji i Polsce. W rywalizacji weźmie udział 25 drużyn kolarskich z 22 krajów. 

 

Zapraszamy do oglądania!

 

https://orlenwyscignarodow.com/

XXVII MIĘDZYNARODOWE TARGI WOD-KAN 2019

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 83 na XXVII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy.

 

Targi odbędą się w dniach 21-23 maja 2019 r.

 

Na stoisku prezentowana będzie rejestrator ciśnienia przeznaczony do zastosowania w sieciach wodociągowych. Dodatkowo zaprezentowane zostaną nowe produkty MOTOROLA oraz innowacyjne rozwiązania radiokomunikacyjne.

 

wod-kan inv 4

ZAPROSZENIE TARGI EUROPOLTECH

STOPKA

 

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019, które odbędą się w dniach 8-10 maja br. w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Nasz numer stoiska: I.36 w hali I

Radiotelefon Motorola dla rynku kolejowego

 

 

 

RADIOTELEFON MOTOROLA DLA RYNKU KOLEJOWEGO

 

Z przyjemnością informujemy iż nasza Firma zakończyła certyfikację i tym samym uzyskała bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji typu dla radiotelefonu przenośnego Motorola VX 451 przeznaczonego do pracy w kolejowych analogowych sieciach radiotelefonicznych ( Świadectwo NR:PL 59 2019 0003 wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego).  Model VX-451 to nowoczesne urządzenie o wodoszczelnej (IP57), wzmocnionej konstrukcji. Możliwość zaprogramowania do 32 kanałów w 2 grupach. Radiotelefon posiada 3 programowane przyciski. Do radiotelefonu dostępne są m. innymi akumulatory o dużej pojemności 2300mAh oraz skórzane futerały przeznaczone dla rynku kolejowego.

W przypadku zainteresowania produktem zapraszamy do kontaktu.

 

 

MIĘDZYNARODOWE TARGI POLICJI I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr F-25 podczas Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego w terminie 27-29.04.2022 r.

 

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr F-25 podczas Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego.

Targi odbędą się w dniach 27-29.04.2022 r.

 

Do zobaczenia!

Zostań Świętym Mikołajem i pomóż organizacji "Lekarze bez Granic"

Nasz partner, firma Deuta-WERKE daje nam wszystkim szansę na zostanie Świętym Mikołajem i pomoc organizacji Lekarze bez Granic. Każde wejście na stronę Deuty i wpisanie kodu Ohnegrenzen2019 we wskazanym formularzu powoduje przekazanie przez Deutę kwoty w wysokości 5,00 EUR na wspomnianą organizację.

 

 

Zachęcamy każdego do wsparcia inicjatywy!

 

 

 

Ohnegrenzen2019

Aksel sp. z o.o. partnerem 78. Tour de Pologne UCI World Tour!

TDP

 

Aksel sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA, został partnerem największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Jako partner 78. Tour de Pologne UCI World Tour, AKSEL zapewni wparcie techniczne wydarzenia – łączność radiową na najwyższym poziomie, która jest kluczowa dla bezpieczeństwa i sprawnej obsługi wyścigu.

 

AKSEL jest firmą, która w ciągu ponad 30 lat istnienia jest obecna na wielu obszarach rynku związanych z bezpieczeństwem publicznym, w szczególności zapewniając profesjonalną łączność dla ochrony krajowych i międzynarodowych imprez, jak Światowe Dni Młodzieży, konferencje NATO, wizyty Ojca Świętego oraz ważnych przedstawicieli różnych państw świata. Firma AKSEL podejmowała wielokrotnie wyzwania wymagające najwyższych kwalifikacji i sprawności działania, jak choćby wspomaganie działań przeciwpowodziowych Straży Pożarnej w 1997 roku oraz gaszenia pożaru lasów w Kuźni Raciborskiej w 1992.

 

„Tour de Pologne jest dla nas okazją do sprawdzenia umiejętności naszej kadry technicznej w wyjątkowych warunkach, jakie stwarza złożoność organizacyjna tej imprezy, a także dynamika wydarzenia na całej trasie i przez cały czas jej trwania – mówi Stanisław Słowik, Prezes Zarządu firmy Aksel sp. z o.o..

 

Jestem przekonany, że nasi specjaliści będą w stanie sprostać nowym wyzwaniom, stawianym przez organizatorów i uczestników Tour de Pologne na każdym jego etapie".

AKSEL na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego 2018

Zapraszamy do odwiedzenia  naszego stoiska,  które  znajduje się w hali G nr 72 na XXIV Międzynarodowych Targach Logistyka organizowanych wspólnie z Międzynarodowym Salonem Przemysłu Obronnego MSPO, które odbędą się w dniach 04 - 07 września br. w Kielcach, przy ul. Zakładowej 1.

 

Na stoisku będą prezentowane produkty MOTOROLA oraz innowacyjne rozwiązania radiokomunikacyjne dedykowane dla segmentu bezpieczeństwa publicznego oraz wojska, w tym:

  • profesjonalne sieci łączności radiowej w standardzie DMR TETRA
  • aplikacja dyspozytorska ConSEL
  • radiotelefony Motorola oraz akcesoria taktyczne i kamuflowane 
  • oferta profesjonalnych szkoleń technicznych oraz serwisowania urządzeń

 

Ufamy, że tegoroczne Targi będą doskonałą okazją do spotkania, a także wymiany informacji  na temat najnowszych trendów i technologi.

 

XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO 2021

Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr G-67 na XXIX Międzynarodowm Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2021 w Kielcach.

 

Targi odbędą się w dniach 07-10 września 2021 r.

 

Do zobaczenia!

  

mspo 2021

XXVI Międzynarodowe Tergi WOD-KAN 2018

zaproszenie wodkan

XXVI Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018,

5-7 czerwca 2018r., Bydgoszcz, hala wystawiennicza, stoisko nr 211